Felsőoktatási felvételi eredmények - Lovassy László Gimnázium
2014.

Érettségiző diákjaink száma:

118 fő

 

Az eredményről nyilatkozók száma:

118 fő (100%)

Magyar felsőoktatási intézmény alap- és osztatlan képzésre sikeresen felvételiző
és a külföldi egyetemre bekerült diákjaink száma:

110 fő (93.2%)

-- ebből magyar felsőoktatási intézmény alap- és osztatlan képzésre felvett diákjaink száma:

106 fő (89.8%)

-- ebből külföldi egyetemre felvett diákjaink száma:

2 fő (1.6%)

-- ebből felsőfokú szakképzésbe sikeresen felvételiző diákjaink száma:

2 fő (1.6%)

A felsőoktatásba sikertelenül felvételizők száma:

5 fő

A felsőoktatásba nem felvételizők száma:

3 fő

     A listában csak azok szerepelnek, akik hozzájárulásukat adták az eredményük publikálásához.
     Akik a listában nem szereplnek, vagy nem járultak hozzá az eredmény publikálásához, vagy még nem adták meg eredményüket.

 

A diák
osztálya

A diák neve

Az intézmény neve

A szak neve

A képzés típusa

A finanszírozás típusa

A jelentkezés
végleges sorszáma

13.A

Abafalvi Gábor

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Gábor felvételt nyert a University of Strathclyde, Glasgow villamosmérnöki szakjára. 2014. szeptemberétől ott kezdi meg tanulmányait.

13.A

Bathó Péter

Nem jelentkezett tovább a magyar felsőoktatás hagyományos rendszerébe.

13.A

Czank Ádám

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Déri Tamás

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Erdős Szilvia

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Gyuricsek Anita

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

matematika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Haász Gergely Zsombor

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

gazdaság- és pénzügy-matematikai elemzés

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Horák Tamara

SZIE-ÁOTK
(Szent István Egyetem Állatorvos-tudományi Kar)

állatorvosi

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Huszár Dániel Róbert

BME-VBK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar)

vegyészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Károlyi Bálint

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Kelemen Dániel

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Kocsi Petra

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Lakner Tímea

KRE-BTK
(Károli Gáspár Református Egyetem Bölcsészettudományi Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.A

Makai Zsolt

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Molnár Tamás

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Müller Petra

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Nagy Róbert

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.A

Pávits Sára

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

pénzügy és számvitel

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Péntek Mátyás

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Pintér András Soma

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

földtudományi

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Pulai Zsófia Kata

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Simon Orsolya Anna

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

2.

13.A

Sokoray Tamás

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Szabó Tamás

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Székely Mátyás

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Szénási András Szilárd

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Tóth Dávid Márk

ELTE-TKK
(ELTE Tanárképző Központ)

osztatlan tanári [11 félév [történelemtanár és állampolgári ismeretek tanára; orosz nyelv és kultúra tanára]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Tóth Zsuzsa Veronika

ELTE-TKK
(ELTE Tanárképző Központ)

osztatlan tanári [11 félév [matematikatanár; spanyol nyelv és kultúra tanára]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Varga Veronika

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Vig Marianna

PE-MFTK
(Pannon Egyetem Modern Filológiai és Társadalomtudományi Kar)

anglisztika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Zsilák Borbála Anna

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

biológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Ács Fruzsina

BME-ÉPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar)

építész

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Albert Lili Fruzsina

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Költségtérítéses.

2.

13.B

Antal Nikolett

BME-ÉPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar)

építész

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Bodó Barna

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.B

Csáfordi Krisztina

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Farkas Bettina

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

gazdaság- és pénzügy-matematikai elemzés

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Filó Alexandra

PE-MFTK
(Pannon Egyetem Modern Filológiai és Társadalomtudományi Kar)

osztatlan tanári [10 félév [magyartanár; német nyelv és kultúra tanára]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Fodor Kristóf

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Hegyi Zsófia

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

3.

13.B

Krén Heléna

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Lovas Réka Orsolya

PPKE-ITK
(Pázmány Péter Katolikus Egyetem Információs Technológiai és Bionikai Kar)

molekuláris bionika mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

4.

13.B

Molnár Bálint

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

3.

13.B

Nárai Balázs

BCE-TK
(Budapesti Corvinus Egyetem Társadalomtudományi Kar)

politológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.B

Németh Júlia Eszter

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

germanisztika [német]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Páli Viktória

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

Viktória felvételt nyert az Universität Regensburg jogi szakára (Rechtswissenschaft). Tanulmányait 2014. őszén Regensburgban kezdi meg.

13.B

Peidl Diána

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

ipari termék- és formatervező mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Petróczi Zita

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Pichler Dóra

PE-MFTK
(Pannon Egyetem Modern Filológiai és Társadalomtudományi Kar)

germanisztika [német]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.B

Ringhoffer Kinga

Nem jelentkezett tovább a magyar felsőoktatás hagyományos rendszerébe.

13.B

Schmidmajer Ádám

PE-GTK
(Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás

Alapképzés.

Költségtérítéses.

1.

13.B

Schőberl Krisztián

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Steinbach Petra

Petra az olaszországi Universita degli Studi di Salerno egyetem idegen nyelvek es irodalmak szakján tanul.

13.B

Szemán Renáta

ELTE-TKK
(ELTE Tanárképző Központ)

osztatlan tanári [10 félév [német nyelv és kultúra tanára; történelemtanár és állampolgári ismeretek tanára]]

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Szmulai Alexandra

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Tatay Anna

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.B

Toman Szonja Natasa

BKF-KMK
(Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola Kommunikációs és Művészeti Kar)

televíziós műsorkészítő

Alapképzés.

Költségtérítéses.

1.

13.B

Tóth Adél Csilla

BGF-KKK
(Budapesti Gazdasági Főiskola Külkereskedelmi Kar)

kereskedelem és marketing

Alapképzés.

Költségtérítéses.

8.

13.B

Vass Csilla Vivien

SZTE-ÁOK
(Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

2.

13.B

Venczel Mária Kinga

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

2.

13.B

Vörös Viktória

PE-GK
(Pannon Egyetem Georgikon Kar)

állattenyésztő mérnök [ménesgazda]

Felsőfokú
szakképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Álich Gergő

ELTE-IK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar)

programtervező informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Bakay Dávid László

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Besenyei Szebasztián

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Bodor Katinka Csilla

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdaságinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Csicsics Márk

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Cz. Nagy Eszter

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

informatikus könyvtáros

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.C

Dudás Tamás

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Érdi Júlia

DE-ÁOK
(Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Huszti Dorottya

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Juhász Kristóf

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Kápli Dorottya

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdaságinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Kerekes Dóra

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Költségtérítéses.

2.

13.C

Kovács Tibor

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Lizák Richárd

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Nagy Attila

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Nagy Nikolett

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Pap-Kovács Anna

BCE-KERTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Kertészettudományi Kar)

kertészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Pipó Szabolcs

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Szabó Máté

SE-GYTK
(Semmelweis Egyetem Gyógyszerésztudományi Kar)

gyógyszerész

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Szakál Zsombor

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Költségtérítéses.

2.

13.C

Tál Dominik

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

mérnökinformatikus (Veszprém)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.C

Varga Bence

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Ármás Julianna

ELTE-TÁTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar)

nemzetközi tanulmányok

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Balogh Tímea

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Berki Adrienn

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Bogdán Kálmán

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Borsos Eszter

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

2.

13.D

Dávid Imre

Nem jelentkezett tovább a magyar felsőoktatás hagyományos rendszerébe.

13.D

Farkas Klára Zsuzsanna

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Gelencsér Orsolya

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

földtudományi

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Kalocsai Dániel

BME-VBK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar)

vegyészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Korim Anna

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Kovács Fanni

PE-GTK
(Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar)

pénzügy és számvitel [vállalkozási] (Veszprém)

Felsőfokú
szakképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.D

Kovács Nóra Vivien

SZE-MTK
(Széchenyi István Egyetem Műszaki Tudományi Kar)

járműmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

László Dániel

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Marton Edina Anna

NKE-KTK
(Nemzeti Közszolgálati Egyetem Közigazgatás-tudományi Kar)

közigazgatás-szervező

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Nagy Márk

PE-GK
(Pannon Egyetem Georgikon Kar)

szőlész-borász mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Navratyil Gréta

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

2.

13.D

Nyéki Csenge Luca

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Orosz Emma

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Pass Natália Leonóra

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar)

keleti nyelvek és kultúrák [arab]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Pem Dominik

NKE-KTK
(Nemzeti Közszolgálati Egyetem Közigazgatás-tudományi Kar)

közigazgatás-szervező

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Scheller Judit Katalin

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

pénzügy és számvitel

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Strenner Kinga

Kinga Dániában a VIA University College, branding and marketing management szakjára nyert felvételt.

13.D

Sulyok Dóra

PTE-TTK
(Pécsi Tudományegyetem Természettudományi Kar)

kémia

Alapképzés.

Költségtérítéses.

4.

13.D

Tábori Katalin

SZIE-ÁOTK
(Szent István Egyetem Állatorvos-tudományi Kar)

biológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.D

Vági Lili

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.